| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Salut dragi prieteni, va rog sa scuzatzi daca categoria nu e bunathinking Dar vreau sa va intreb pentru un regim de sala de minim 5 ori pe saptamana ce alimente ar fi recomandate pentru mankat? nu imi spuneti manakpa vitamine proteine etc. vreau sa stiu anumite tipuri de alimente pentru a ma dezvolta mai bine la muschi si tothappy va multumesc funda:*:*love strucklove struck

2 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna raspunsul meu in cazul tau este sa consumi alimente sa natoase care sint foarte putine pe piata datorita faptului ca sint modificate genetic sugerez un consum de Lite de la www.foreverliving.com daca acest raspuns nu are suficiente detalii si doresti mai multe referitor la problema ta contact; tiriboxi@gmail.com

| pufulete17 a răspuns:

Pai eu cel putin. mananc mult musli(baton de cereale si multe altele) e foarte sanatos si ma simt foarte bine dupa el,mult lapte cu miere sau fara,ciocolata,branzeturi,alune,nuci,cereale, paine neagra, fructe (portocale) astea toate dupa sala sau cu ceva timp inainte de salatongue