| Anonim2000288282 a întrebat:

Salut.

E bună metoda aia străveche pentru păr?
Gen apă cu zahăr
Numai am ceara de păr în casă și trebuie să merg la înviere iar la ora 7 la niște neamuri..si nu mi poate face parul.

E bună metoda? ați încercat?
Sau aveți voi o metoda mai bună?

Nu am ce face..nu spuneți ca mai bine îl dau cu apă sau deloc...

•Paște Fericit•

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ce a spus @NLS e un sfat excelent pentru a aranja parul. Te speli pe cap, te usuci si apoi il aranjezi cu mainile si o sa-ti stea foarte bine.

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Nu stiu cat de bine merge, dar stii ce as face eu?
Te speli scurt pe cap acum sau inainte de a merge la biserica, si te usuci bine cu prosop uscat + uscator de par.
Dar spalat, nu doar udat putin.

| Mayhem666 a răspuns:

O sa-ti arate parul ca dracu probabil. Cel mai probabil o sa arate de parca e nespalat, din moment ce zaharul ala topit in apa o sa "revina la viata" dupa ce apa se evapora. Cel mai probabil o sa se vada alb prin par, si o sa para ca matreata.

Răspuns utilizator avertizat