| AdyAndreea91 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva cu,, spranceana taiata" la baieti? Adica vreau sa stiu cum se face? Si niste pareri...

Răspuns Câştigător
| Lolipop12345 a răspuns:

Sfatul meu Estee SA nu îti faci singur spranceana! ai putea sa te duci la un salon ex:salon de piercinguri?

| AdyAndreea91 explică (pentru Lolipop12345):

Da mersi fiindca am incercat cu foarfeca si a iesit prost dar m-am dus la salon si mi-a corectat, mersi ai funda!

3 răspunsuri:
| Andreei555555 a răspuns:

Iei o foarfecă si incepi să iti tai păru' de pe sprânceană intr-o linie.

| makeuplover1233hsnwkamamqjqjkqgdn a răspuns:

Mai bine nu incerca