| Nimeni1203 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un pc sh de la cineva si pe panoul de sus are un geam de plastic, a fost zgariat putin si cel care l-a avut a incercat sa o scoata dar a dat cu o solutie care s-a intis si acum se vede geamul de plastic foarte blurat asa, aveti idee daca pot scoate cu ceva solutie? As vrea sa-l fac clar si transparent inapoi.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca este plexiglas sunt sanse sa restaurezi cu pasta polish pentru faruri auto

| Nimeni1203 explică (pentru Intruder19):

Pai si ii pun pasta si il sterg cu carpa ceva? daca te referi sa l si polishez n am cum ca e prea subtire si se duce tot plasticul, dau gaura in el