| ali23082003 a întrebat:

O intrebare scurta : papanasii cu urda au un alt gust fata de cei cu branza de vaci?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Barb0Senpai a răspuns:

Da, e putin diferit gustul, dar nu foarte mult

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, gustul acestora este puţin diferit sad

După părerea mea, e PREFERABIL să faci papanaşii cu brânză de vaci, iar urda s-o foloseşti la clătite cu urdă şi mărar!

Toate cele bune.

| stlucian a răspuns:

Acum depinde de fiecare.Clar ca se diferentiaza dar depinde cine si cum ii gateste.Personal prefer papanasii indiferent cu ce sunt umpluti.De exemplu la cei cu urda daca se adauga putin marar devin mult mai deliciosi.

Stii cum se spune...gusturile nu se discuta... se gusta!

| Lαrisα a răspuns:

Nu stiu. Presupun ca nu au chiar acelasi gust.