| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut tpu...am făcut o prostie destul de mare! Am ars covorubroken heart ce sa fac? Nu am bani da iau altul

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Il cureti de urmele de arsura si il intorci astfel sa nu se vada urma arsurii.
La nevoie, asezi deasupra arsurii ceva mobilier (dulap, pat, masa etc.

| 0RASPUNS0 explică (pentru Bula):

E cam pe mijloc și e arsura puful e de 3 cm și nu pot acoperi

| Bula a răspuns (pentru 0RASPUNS0):

Incearca sa speli covorul cu multa apa, pentru a indeparta complet zaharul ars.
Dupa uscare periaza locul, in toate directiile.

| Violleta2022 a răspuns:

Il arunci si stai fara covor, pana iti permiti sa iei altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ete na.
Crezi ca asta e o problema?
Daca iti bombarda casa?

| sunt0anonima a răspuns:

Buna
Cat de mare este arsura? Cu ce l-ai ars?

| 0RASPUNS0 explică (pentru sunt0anonima):

Cu...zahar ars a făcut o gaura ca un krater=( am îndepărtat zaharul dar se vede gaura de 4 cm=(

| sunt0anonima a răspuns (pentru 0RASPUNS0):

Foarte vizibil nu e. În sensul ca e observabil doar dacă ești atent la covor. Tu când mergi în cada unui om te holbezi la covoarele lui?laughing) Stai liniștit și lasa-l asaa

| 0RASPUNS0 explică (pentru sunt0anonima):

Este în camera părinților și se efectiv gaura in el pana jos aproape ca ieșea prin podea

| sunt0anonima a răspuns (pentru 0RASPUNS0):

Tu ce cautai cu zaharul ars în camera lor?laughing))

| NesyNesy a răspuns:

Îl arunci și stai fara covor?‍♂️