| MihaelaDart a întrebat:

Am observat pe internet nebunia adolescentilor de a-si creea slime preparate din aracet. Nu m-as gandi sa ma joc cu ele, ci mai degraba sa-mi curat tastatura sau locurile greu accesibile pe la bordul masinii, credeti ca ar merge, are puterea de curatare, de a se lipi rezidurile de acest slime? happy Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Radu_Vlad_1998_2t8l a răspuns:

Am avut si eu unul se lipeste de zid si daca iti pica pe jos se murdareste eu cred ca poti curata cu ele tastatura sau bordul cu placere.

1 răspuns:
| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Odată se facea brănză cu aracet!