| dJaLLy87 a întrebat:

Am și eu nevoie de o părere din partea voastră.
Cei care ați cumpărat și probat cauciuc de pus sub mașina de spălat, de care ați cumpărat?

In ultimul timp când pun o geacă groasă sau mai multe haine a început să se deplaseze mașina de spălat de pe loc. Înainte nu făcea așa.
Am luat o chestie de la Dedeman se numește "protecție moale tip plat anti vibrații" e ok cât de cât, nu se mai mișcă mașina de pe loc dar în schimb se "bălăngăne" de zici că mai are puțin și zboară, datorită faptului că chestia aia de la Dedeman e înaltă cam de doi centimetri și e moale că siliconul; nu pot să vă descriu exact din ce material este.

Eu normal am vrut să cumpăr acest suport de cauciuc, dar este disponibil doar online, nu l-am găsit în magazin : https://www.dedeman.ro/....../p/4016612

Sau am mai găsit pe un site https://diego-romania.ro/......egru-negru

Aștept un răspuns din partea voastră cu ceva recomandări. Mai ales de la cei care au folosit așa ceva.
Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Caută mai degrabă picioare reglabile ca să le pui sub mașină. De asta ai nevoie.