| Stargoz a întrebat:

Am urmat o reteta pentru gogoși din alea pufoase ca in comerț dupa reteta asta: https://youtu.be/Bsa5EPbsa28
Si as vrea sa le umplu cu ciocolată dar nu stiu cu ce ciocolată sa le umplu. Din aia de menaj sau din alea gen Poiana sau care? Sau se face cumva altfel ciocolata pentru gogoși?

Răspuns Câştigător
| MaryMaria333 a răspuns:

Cu finetti. Sau da, poti sa topesti o ciocolata de'aia cu lapte si sa umpli cu aia. Menajul cred ca e folosit doar pentru glazura...
Acuma totul depinde de gust. Faci cum iti place tie. PS: da'mi si mie una )))

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cu ciocolata de care vrei tu numai glazurate.

| alina2k18 a răspuns:

Nutella sau ciocolata de care iti place, preferabil una buna nu poiana sau africana laughing
Ciocolata de menaj e nasoala... full de margarina.

| Furnicuta000 a răspuns:

Crema de ciocolata de preferat, gen Nutella. Ciocolata daca o topesti si o bagi in gogoasa o sa se intareasca apoi, cred...

| Clytia a răspuns:

Eu le-aș umple cu ciocolată neagră. Gustul e mult mai intens.

| SuntCineva655475 a răspuns:

Ciocolata dulce laughing