| IonutCiobanescu a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum se curata corect un geam, poate pare absurd ce intreb, dar de cate ori sterg geamul, ori cu carpa ori cu hartie, raman ceva scame daca le pot zice asa, si la altii nu le ramane, ce sa folosesc?

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Apa cu otet dupa care stergi cu ziar.

| Demidol a răspuns:

Depinde de carpa. Daca e una care se scamoseaza usor, asa patesti. Foloseste un prosop mai vechi (dar nescamosat) din bumbac. Daca are fibre sintetice, vor ramane pete.

| mirceakitsune a răspuns:

Apa

| BravoJohn69 a răspuns:

Da cu lubrifiant și benzina apoi aprinde cu chibritul și orice urma sau pată va dispărea