| anonim_4396 a întrebat:

Astăzi bunica mi-a spălat tricoul preferat, era unul alb. Problema este că acum s-a cam îngălbenit, dar nu de tot, sunt dungi galbene la fiecare centimetru și nu știu cum sa scap de ele.
L-a spălat împreuna cu alte haine albe, folosind pernuțe Ariel și Lenor.
Știți cum pot scapă de petele galbene?
Menționez că nu sunt pete de transpirație!

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Incearca sa il speli iar cu Venish si clor

3 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Daca are pete galbene, mai fa-i niste pete albastre si trimite-o la manifestatiile pnl laughing

| acerr a răspuns:

Pune apa fierbinte cu un pic de clor intr-un lighean

| Hellboy96 a răspuns:

Frate, sa fim serioși, e doar un tricou. Cumpără-ti altul si spune-i bunicii tale sa nu îți mai spele ea tricourile.