| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Ce sos de usturoi din comerț să aleg?
Care brand are cel mai bun sos de usturoi?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Usturoi romanesc de la piata si iti faci un mujdei de iti lasa gura apă. Sosurile de usturoi din comert, sunt doar chimicale.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Usturoi romanesc de la mama lui, curatat, spalat, pisat sau taiat foarte mic, eventual dat prin presa + smintina = love! Astea din comert sunt toate niste ineptii pline de rahaturi chimice. Saaau, in loc de smintina, pui frumos niste rosii pasate si ceva ierburi aromatice. Pentru avansati, pui usturoi, rosii pasate, un pic de ulei de masline, SIIII smintina! Stiu, pare ca nu merge, dar sa vezi CE MERGE!

| sierra1 a răspuns:

Cu asta, NU greșești

https://www.emag.ro/......DZV8N3BBM/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciunul. Cumperi usturoi și iaurt sau smântână.

| Bizon95 a răspuns:

Cel mai scump...
daca alegi cel mai ieftin o sa regreti, RILI
iar daca gaseti Heintz, TE-AI SCOS, e cel mai scump DAR CEL MAI BUN POSIBIL!