| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU! Cum as putea sa spal faianta din baie? Dar cada? Nu le-am spalat niciodata de cand m-am mutat unde stau si arata cam jegos. Cum procedez?

8 răspunsuri:
| Anonim0x0x0x7 a răspuns:

Burete de spălat vase ( poate fi și burete de sarma ), spray pentru curățat baia ( include faianța, cada, chiuveta, vasul de toaleta ), eventual pulverizezi spray ul pe suprafața dorita, iar apoi lași 5 minute sa acționeze ( sa și facă efectul ). Succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anonim0x0x0x7):

Are sens. Deci cumpar burete de vase...dar spray ul ala cum arata? E scump? Nu stiam ca exista asa spray.

| Anonim0x0x0x7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prețul spray-ului variază in funcție de marca lui ( exista și mai ieftine și scumpe ), dar găsești la prețuri accesibile destul de bune care își fac treaba, de exemplu câteva mărci bune : savo, cif, nufăr ( sunt destul de bune, la un preț acceptabil )?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anonim0x0x0x7):

O sa mă uit mâine la magazin. Poate am și prin casa și nu știu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc Domestos pentru toate suprafețele din camera de baie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Și pentru colacul de toaleta? = ))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

În special pentru el happy.
Distruge 99% din bacterii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing