| anonim_4396 a întrebat:

Recent am alimenta cu motorina in Luxembourg si am scapat pompa de motorina pe mine si m-am umplut din cap pana in picioare, apoi am bagat hainele la spalat cu alte haine, acum toate hainele miros a motorine, Help! Cum scot mirosul din haine?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Simplu le dai foc si scoti mirosu laughing trebuia sa le dai foc atunci, ardeau mai bine si nici nu te mai chinuiai sa le speli, plus ca salvai restul de lucruri.Focu rezolva orice laughing

| Ensiferum a răspuns (pentru relian):

Apai cred ca asa fac pana la urma

| JackR a răspuns:

Motorina din Luxembourg se spala cu apa tot din Luxembourg, asa ca du-te inapoi si adu-ti vreo 3-4 canistre!

| Ensiferum a răspuns (pentru JackR):

Haha, vorbesti serios sau glumesti? Doar peste 2 saptamani o sa mai trec pe acolo.

| JackR a răspuns (pentru Ensiferum):

Ce sa mai zic acum?!
Tu chiar crezi ca intereseaza pe cineva ca ti-ai turnat motorina pe tine in Luxembourg sau la benzinaria din Fundu Moldovei? Dar exista oameni ca tine, care nu scapa nici un prilej sa arate cat de "umblati" sunt.

| Ensiferum a răspuns (pentru JackR):

Nu sunt curios nici eu nici altii unde am umblat desi bat toata europa saptamanal, vruiam un raspuns ajutator, nu aveam nevoie de bagatori in seama care nu se uita in oglinda si vorbesc in bagare de seama.