| anonimul0724 a întrebat:

Sosetele din bumbac sunt elastice, gen se întind?
Ca mama zice ca niciodata nu stiu sa-mi iau SOSETE din bumbac (Chiar dacă pe ele scrie 100% bumbac ele nu sunt).
Ea zice ca e material fix care nu e elastic.
Am cautat prin tot orașul si nu gasesc SOSETE care sa nu se întindă.
Eu transpir foarte mult la picioare, fiecare vânzător spune că-s foarte bune (4-5lei perechea dar mama zice ca nu-s de alea bune ca tot imi încălzește piciorul).
Dau funda

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Dar e imposibil sa gasesti sosete care sa nu se intinda happy. Toate se intind macar putin.

| fugi5555 a răspuns:

Recomand șosete din bumbac sa nu transpiri de la adidas Nike înțelegi dar au și elastan ca sa se întindă puțin mai bine, funda?