| Nymphiis a întrebat:

Stau cu chirie cat am facultatea anul asta si am gasit o garsoniera la,, urgenta ".
Azi s-a facut revizia la gaz si nu mai locuiesc unii locatari in bloc. Deci o sa dureze pana e gata, mi s-a spus ca e jale in blocul asta si nu o sa am gaz pana maine, poimaine. Nu stiu ce sa fac, e destul de frig.
Oare sa merg acasa in timpul asta?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Daca poti sa mergi acasa cred ca e mai bine. dar daca e departe, costa drumul, sau alte complicatii... Incearca macar sa nu stai in frig, imprumuta o aeroterma sau altceva electric.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rămâne la alegerea ta. Eu aș merge acasă în locul tău, decât să îndur frig și dimineața și seara. Nu te poți concentra dacă nu te odihnești bine.