| Mihai321312 a întrebat:

Salutare. Am un palton negru si s-a cam decolorat. Am vazut pe net ca sa il las la imuiat in apa otet si vopsea de par. Credeti ca va merge? Sau poate stiti si alte metode de a reinoi putin nuanta de negru. Optiunea cu Perwoll pentru haine negre am incercat si nu prea a facut mare lucru. Astept raspunsuri. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mai bine te interesezi de pret la o firma de vopsitorie. Mi-e teama ca nu-ti va iesi bine acasa.
Eu zic sa-i suni sau sa le trimiti un email: http://vopsitorie.eu/

| FordMustang a răspuns:

Este la DM cutie de vopsit haine in masina de spalat ceva de genu si nu e scump deloc.

| Mihai321312 explică:

Apropo paltonu nu e de piele e de materiar textil, gen lana si poliester.