| Serban412 a întrebat:

Salutare!

As dori sa știu cam cât costa o inlocuire/reparație display pentru o mașină de spălat Whirpool. Afișajul nu mai arata temperatura și de asemenea butoanele de sub display nu mai merg. Mulțumesc!

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Ala e calculatoru masinii, sa il schimbi trebuie sa iei legatura cu aia care vand, cu firma cea facut acea masina. Uneori calculatoru ala te costa cat o juma de masina noua, sau mai mult, cauza pentru care multi iau alta.Dar pentru inceput suna la Whirpool si intreaba cat costa computer board pentru masina ta. Dupa stii cum stai si ce sa faci.Bafta