| Parker_Kip_1997 a întrebat:

Salutare, din greseala de la inundatii am intrat bine de tot cu adidasii in apa si au luat ceva la bord. Am bagat in interior ziare si au absorbit apa, dar problema e pe exterior, unde inca sunt uzi si cica daca as pune pliante, s-ar lua culoarea de pe ei. Cum pot rezolva umezeala de pe exterior...

2 răspunsuri:
| Cismi a răspuns:

Cu un feon de la distanta incet incet ii rezolvi, daca sunt de piele intoarsa o sa iasa naspa de la pliante cel mai ok ar fi sa ii tii la cald si o sa se usuce singuri, recomand sa ii speli inainte daca nu vrei sa mirosi a catel =).

| Camila44 a răspuns:

Eu zic sa dai cu fionu pe ei pana se usca bine bine de tot si dupa iei evantaiu si suflii pe ei da ai grija ca daca se usca prea tare iese urat si cade vopseaua de pe ei. daca nu ai prblm sa iesi cu ei fara vopsea pe ei e ok. funda pls?