| ryuuguuh a întrebat:

Salve tpuuuu, de ceva timp, 2-3 saptamani aprox. mi-am pătat pantalonii cu iarba si noroi.
Pantalonii sunt crem.
Azi i-am băgat la spălat si s-au mai dus din pete, dar nu in totalitate, cu ce aș putea să scot petele?
Funda rolling on the floor)))))

Răspuns Câştigător
| Floridori a răspuns:

Incearca cu Vanish (cel pentru haine colorate pentru a nu avea surprize.Acela functioneaza si pentru tesaturile albe, sa stii in caz ca vei avea nevoie pe viitor).

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Cu cât zici că dai iarba aia de care spuneai?

| BlackPixel a răspuns:

Vanish Gold Oxi Action Liquid - e facut pentru indepartarea petelor de iarba.