| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Se poate combina Martini cu Cola? Sau cu ce se bea acea bautura?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Martini in sine e o combinatie de gin si vermut, si de obicei lumea mai pune o maslina sau doua.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

In teorie nu prea se combina cu altceva, aparte ulei de masline daca vrei sa faci martini murdar. Daca vrei ceva ce merge combinat cu suc recomand gin cu apa tonica, sau aperal cu aperol cu apa minerala.

| paulneamtu a răspuns:

Se bea cu ce iti place lu talica. de exemplu eu beau martini cu tedi