| a1n2d3r4a5 a întrebat:

Stie cineva cum o sa se sfarseasca filmul cealalta fata a analiei?

5 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Salut a1n2d3r4a5. Banuiesc ca se v-a termina cu fata Analiei la bucatarit. Hi rolling on the floor. La categoria gastronomie nu am gasit nici-o reteta sau sfat cu,, fata analiei la bucatarie´´. Succes la vizionat telenovele. Pup.
ps. nu te supara pe mine, am facut un spirit de gluma
nana

| Siracuzia a răspuns:

Pai...nu,dar presupun ca totul o sa se termine cu bine, ca in toate telenovelele de pe acasa.tvhappy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Poi nu prea stim, ar trebui sa te uiti ca sa vezihappy

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Eu stiu cat de cat cum se termina. Deci va aparea Analia cea adevarata, Mariana se va casatori cu Daniel, Camilla va ramane cu Cristobal, Chanicua va ramane cu angajatul doctorului ( nu mai stiu cum se numeste) care a salvat-o pe Mariana, Agguire se va casatori din nou cu mama Analiei si a Camilei, Isabel va ramane cu Mauricio, Carmen va innebuni, dar pana la urma moare. Cred ca ti-am spus cam despre toti.
Si in legatura cu Analia, nu stiu ce se intampla pentru ca am mai vazut un episod pe internet cand ea moare cand il ucide pe Montana, dar nu stiu sigur, cred ca scapa. Asta ma uit si vad.