| robertn3h a întrebat:

Stie cineva de unde pot achizitiona amoniac lichid din Bucuresti? Vreau sa scot o pata de vopsea (cred) de pe pantaloni pentru ca au fost bagati la spalat impreuna cu o bucata de hartie colorata rosie in buzunar iar acum tesatura in zona buzunarului este si ea de asemenea rosie.

1 răspuns:
| BRDBRD a răspuns:

Langa spitalul militar, langa gara de Nord, este o farmacie, o sa caut si Strada daca vrei.
Am luat de mai multe ori sulf in cantitati de 100g, deci cred cat iti for da