Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Stiti la ce curatatorie/spalatorie as putea duce la curatat UGG-urile negre piele intoarsa, in IASI? A ramas o dunga alba de la sare/material antiderapant si nu stiu cum sa le mai curat. Ms

Răspuns Câştigător
| AlexNab0k0v a răspuns:

Http://www.spalatoriehaineiasi.ro/ încearcă aici? Contactează-i și întreabă. Sau...aruncă UGG-urile :-) e în top cele mai hidoase încălțări pe care le-am văzut vreodată.

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cum zice Alex, aruncă-le și nu mai purta niciodată.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Am dat 2 milioane pe ele:..imi cumpar altele in fiecare iarna?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleu. Și dacă le pui în fața blocului, nu le iau nici țiganii.