| Nicoleta1621 a întrebat:

Stiti niste retete de parjituri mai simple?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! salam de biscuiti, daca vrei iti dau reteta prroprie, braduti, bilute de ciocolata, crema de zahar ars, chec, clatite dar sunt complicate mai ales daca nu ai o tigaie performanta, negresa...mult succes!

7 răspunsuri:
| hontapoc a răspuns:

Intra pe http://culinar.bzi.ro, la sectiunea dulciuri. ai o multime de prajituri super usoare, ieftine de facut, dar foooarte buuune!

| ady123 a răspuns:

Clatite cu fineti si la prajituri mie mi se pare pandispanul

| nyko06 a răspuns:

Clatitele sunt si bune si usor de facut happy.

| elenyss a răspuns:

Salam de biscuiti si crema de zahar ars. Sunt cele mai simple dulciuri si foarte gustoase.

| MadalinaD a răspuns:

Fursecurile... le'am facut chiar eu pentru prima oara la 13 ani si nu pot spune ca au fost groaznice laughing)))