| AvalohAlyn a întrebat:

Sunt pensionat temporar pe caz de boala pe fond psihologic.Am foarte mult timp liber și nu știu ce să fac cu el,am o simpla întrebare pentru voi,dacă ați fi in locul meu și ați avea mult timp liber in fiecare zi ce ați face, cum vi l-ați ocupa astfel încât să nu te plictisești de tot.Multumesc.

1 răspuns:
| Demidol a răspuns:

Depinde de varsta.
Tanar, pun mana pe carte si imi completez studiile.
Matur, as ajuta familia, facand toate treburile casei, scutind sotia de niste eforturi, ca atunci cand vine acasa sa avem mai mult timp pentru noi impreuna.