| Emena a întrebat:

Știe cineva unde aș putea găsi nachos și sosurile pe care le au la cinema?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le gasesti mai in toate supermarketurile

| minrest a răspuns:

La supermarket. Cipsuri de tortilas. Sosurile sunt la acelasi raion. Iar sosurile poti sa tii le faci, si ies mult mai bune.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimus02 a răspuns:

Le găsesti cam oriunde. Nachos găsesti la sectiunea cu chipsuri si sosurile de obicei sunt salsa si brânză. Daca nu le găsesti langa nachos atunci cauta la raionul cu sosuri. Stii tu...la mustar si ketchup

| Sm0KeD a răspuns:

Carrefour