| Irinadarian a întrebat:

Tin un regim sanatos pentru slabit, dar am pofta de o gogoasa facuta acasa. Afecteaza cu ceva?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu trebuie sa tinem un regim sanatos doar o perioada de timp si pentru toata viata, faza cu gogoasa e ok, conteaza calorile cel mai mult dar si ceea ce mancam, poti consuma si mai multe dar doar azi, ocazional, cu limita

| Irinadarian explică (pentru RAY):

Am mancat 3 pana acumhappy

| RAY a răspuns (pentru Irinadarian):

Mai doua si gata

| RAY a răspuns (pentru Irinadarian):

Maine bagi 3 ore de mers pe jos sau o ora si jumatate de alergare

| Adry05 a răspuns:

Să-ți faci o poftă din asta ocazională e mai mult decât ok și normal, important e să nu ai astfel de lucruri în meniul tău zilnic

| brokxy a răspuns:

Da mersi sunt la regim si mi-ai facut pofta rolling on the floor rolling on the floor eu cand mananc, mananc vreo 20

| anonim_4396 a răspuns (pentru brokxy):

Inseamna ca ai 0, 1 tone sau aveai happy

| brokxy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inca dar departe nu sunt rolling on the floor rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru brokxy):

La 100 kg nici legisti nu iti ma da sanse. alearga sau fa sport de camera big grin

| mirceakitsune a răspuns:

Depinde caloriile acesteia.

| cosminandrei96 a răspuns:

Da bineinteles ca afecteaza. tine-te de regim serios daca vrei sa slabesti.