| inflicted a întrebat:

Toate facturile se pot plati online?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut

| JicaContra a răspuns:

La ing scanez cu telefonul codul de bare de pe factura si apoi platesc direct din telefon
NOOOOO SHlTTTTT, nu stau sa bag nici un cont bancar, si nici o suma, totul se ia automat de pe codul de barewinking

| cfrtobias a răspuns:

Mie o zis azi Raiffeisen sa platesc din aplicatia lor voiam sa platesc Orange si imi dadea eroare, poate daca ai alt card cumva iti va merge bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,de ce nu? Eu facturile pe care le plătesc, le plătesc online si le pot plati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fine, părinții mei