| anonim_4396 a întrebat:

TPU,as mai avea o intrebare..la crema de la dr. oetker se poate folosi margarina in loc de unt?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E mai gustoasă cu unt, dar poți folosi si margarină, cel puțin, alege una cu conținut mare de grăsime (70%).

| Catrice a răspuns:

Adică ce zic ăștia e margarina aia de copt nu aia de o pui pe pâine.

| kevin9 a răspuns:

Da

| RamoM a răspuns:

Da, atata timp cat este margarina dinaia la pachet gen rama, unirea etc. Eu folosesc la toste rețete de prajituri genul asta in loc de unt laughing