| anonim_4396 a întrebat:

TPU, din nou fata cu cuptorul! * Cuptor hansa fcmx582509 *
Deci, am reușit sa înțeleg cât de cât afișajul programatorului electronic. Am reușit sa setez ora (chiar dacă cuptorul mergea și cu ora greșită). Iar acum întrebarea este. Este posibil ca, cronometrul sa fie doar de forma? Pentru că atunci când am oprit cuptorul de la butoane (0 temperatura și 0 grătar, incalzire sus/jos etc), efectiv s-a oprit și cuptorul și a început sa se răcească, deși cronometrul încă mergea...

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai bine dă=ne o rețetă ce ți-a ieșit bine la cuptor

| PandaaPanda a răspuns (pentru sierra1):

Pe acesta încă nu l-am încercat

| sierra1 a răspuns (pentru PandaaPanda):

Așteptăm cu nerăbdare

| Holiday a răspuns:

Cronometrul nu opreste cuptorul, asta faci din butoane. Doar te avertizeaza sonor cand a trecut timpul setat de tine.