| CT_Alex_1990 a întrebat:

Un coleg mi-a spart barna si mi-a dat sangele.Sangele mi-a curs pe tricou.Se mai duce? Astept raspunsul vampirilor.

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Daca se usuca se va duce destul de greu, doar cu anumite produse. poate clor. Spala-l cat timp sangele este inca proaspat laughing.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu sunt vampir, asa ca nu iti raspund. Punct! happy happy happy

NOname
| NOname a răspuns:

Nu sunt vampir, dar ştiu că petele de sânge se duc cu apa oxigenată (o aplici direct pe pata şi o laşi să acţioneze câteva ore).

| Bernardus a răspuns:

Da-i cu apa oxigenata (de la farmacie) si se duce

| Packer19 a răspuns:

Petele de sange se pot duce...clor sau produse specializate gen de curatat petele de pe haine.
Dar da petele de sange se pot duce

| SpKH a răspuns:

Da-i cu apa rece. Nu stiu daca dupa un timp se mai duce, dar cel putin cand e proaspat merge. Incearca si poate pui si detergent