| GamezDoc a întrebat:

Unde pot gasi un magazin cu produse asiatice(taietei chinezesti, sos soia, etc.) in Bucuresti?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca gasesti la supermaketurile mari cam orice produse doresti

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Găseşti la super/hiper-market-urile de genul Billa, Real, Kaufland, Cora, Auchan, Carrefour, etc.

Toate cele bune.

| UltraLex a răspuns:

La carrefour si megaimage-urile mari au o sectie special dedicata acestor produse

| PisoiMic a răspuns:

Https://www.facebook.com/......5376477889

Aici poti sa gasesti este un supermarket asiatic super, gasesti tot ce ai nevoie la preturi avantajoase