| Fintoiu_Alberto_1997 a întrebat:

Unde pot sa vand obiecte tricotate si macrameuri?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar mai este cineva interesat de asa ceva?
Eu am aruncat toate macrameurile la gunoi, ca nu se mai poarta de 20 de ani incoace.

| Bizon95 a răspuns:

OLX, publi24, okazii

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Daca dorești sa le vinzi in piețe si targuri trebuie sa ai autorizație de producător si vânzător. Autorizația se poate obține de la Prefectura judetului.

| adryang78 a răspuns:

Vă faceți o pagină de Facebook și un cont pe Instagram, pe lângă anunțurile pe care le puteți da pe OLX și alte platforme de același fel.
Pe Facebook vă puteți înscrie în grupuri de profil. Uitați aici un link, puteți trimite cerere de înscriere fie cu pagina personală, fie cu pagina de creații, dacă aveți una.
Grupul respectiv îmi aparține, acolo sunt exclusiv artizani din toată țara.
https://www.facebook.com/groups/expozitie.cu.vanzare/?ref=bookmarks

| GouDidodino a răspuns:

Pe eMAG

| MariusAdrianCrisan a răspuns:

Salut incerca sa ti faci o pagina de Fb sau insta, doar pentru aceste produse, si ti le poti promova linistit, sau ma rog mai simplu, olx, la jumate si astea de profil. O zi buna sa ai!