| TheOriginalUser a întrebat:

Va place mancarea de la chopstix? ce fel de meniu?

2 răspunsuri:
| larya234 a răspuns:

Nu

| vasilis a răspuns:

CHOPSTIX FACE PROPAGANDA MINCINOASA!
Cred ca patronul a candidat la ceva locale. Numai un politician poate sa faca asa propaganda mincinoasa. Oare nu suntem satui de ei? Hai sa-i bagam in faliment, poate se vor potoli sa ne mai minta atat. In campanie o sa ne ofere gratis orez ca sa-l votam primar?
Iata cateva comentarii care clar sunt puse de vreun agarici angajat sa faca propaganda mincinoasa:
http://nurecomand.com/tag/chopstix/ - user boyzone - a scris la cateva minute dupa ce a scris comentariul 5 si 6 aici: http://metropotam.ro/......-Chopstix/
Aici a scris cu userul claudiu, tot in 20 mai: http://www.blogger.com/....../comment.g
Aici userul boyzone007: http://urbo.ro/local/chopstix-5629
Si asta e doar ce-am gasit eu in putinul timp, cu ochii carpiti de somn.
RUSINE sa le fie. Clar numai mananc niciodata de la ei si o sa imprastii si e-mailul in companie la noi si la prieteni, cu rugamintea ca toti colegii sa dea si la cunoscutii lor. Sper sa numai vad scuter de la ei ca vine de 10 ori pe zi in cladirea noastra. Sper sa intre si-n faliment. Vor campanie virala? Hai sa le dam campanie virala. Cred ca daca numarati cati clienti cumpara in 2 ore, si cu o medie de 30 lei/client, ajungem usor la 20 milioane/zi doar intr-o locatie. Si ei nici macar nu-si respecta datoriile fiscale. La comenzi nu primesti bon fiscal. Nici la casa mereu. Noua ni se retine impozitul inainte sa luam salariul. Ei vand de 1 miliard pe zi fara bonuri si ne miram de ce suntem in criza. 24% TVA, cu 16% din profit... uite aici sunt banii. Vedeti doar cu cat inseala "afaceristii" astia zilnic statul. MINIM 300 milioane pe zi. Si uite de ce ridica astia TVA-ul, uite de ce bugetarii au salariile mai mici. Ca vine cate un orezar caruia-i place sa ne ia banii si sa-i bage in buzunar. De ce mai incaseaza tva-ul de la mine daca nu-l varsa la stat?!? Eram fericit daca imi vindea cu 24% mai ieftin si se alegea si el cu impozitul. da nu... sa isi faca ei buzinarul mare. Ma intreb ce X6 conduce patronul si vreun Bugatti nevasta-sa.
Nu asa se fac afacerile cinstite. Lasa omu sa-si spuna parerea sincera, cu bune si rele, nu angaja tu agarici care sa-ti faca propaganda. Suntem satui de d-astia care ne mint de 23 de ani. Platiti taxele si impozitele ca vehiculati sume mari, numai luati de la noi care deja avem luat din salariu. A crescut TVA-ul din vina voastra. Va doare la basca, voi va imbogatiti mai mult, ca-l luati de la noi si nu-l mai dati la stat.
RUSINEEEE!