| anonim_4396 a întrebat:

Va place shaorma cu de toate?

Răspuns Câştigător
| RooBerrT123 a răspuns:

Cel putin mie imi place e buna big grin

12 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Imi place, dar fara castraveti, urasc castravetii

| anonim_4396 explică (pentru Sara2):

Fara castraveti, deci nu e cu de toate. nu meriti funda big grin

| adryana_6040 a răspuns:

Nu mananc asa ceva amestecatura.

| FlorinDiablo a răspuns:

Si cu o cola exceptionala

| Anonimul3315 a răspuns:

Eu mananc cu detoate cu maioneza castraveti dar fara ustroi si carne si cu ustroi si multa maioneza si varza si checeap si clatita dar fara urmoatoarele lucruri:ciocolata,plastic,sticla, gem, fructe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da de mancat, ai mancat?

| Codrutzz a răspuns:

Da, dar fara plastic laughing

| zFc a răspuns:

Nea...
Mancati si voi mai sanatos o salata.
Apropo numai cocalarii mai mananca shaorma...

| anonim_4396 explică (pentru zFc):

De ce, pentru ca a zis cineva? crezi ca e corect sa etichetezi pe cineva ca fiind cocalar pentru ca mananca shaorma? eu zic ca asta e parerea cuiva care a fost prea mediatizat si s-a creat un concept de turma cu referire la asta. eu nu mananc des shaorma, poate odata la cateva luni, insa daca e facuta bine imi place. Iar la mancatul sanatos in zilele astea, e destul de dificil, ar fi o alta discutie

| Ecea a răspuns (pentru zFc):

Ce inseamna cocalar?

| catalin2you a răspuns:

Da,dar nu prea multa varza si sos picant

| BudincaDeCiocolata a răspuns:

Da,e buna si cu de toate; p.