| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o idee de cadou. Socrii mei fac 34 ani de casnicie. Din pacate am doar 2 zile la dispozitie. Ceva idei?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! In acest caz cadoul ar trebui sa fie pentru amîndoi si ceva deosebit, serviciu de cafea, sunt acele căni si farfurii facute manual, sunt foarte frumoase si fine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O statuetă frumoasă.

| Adry05 a răspuns:

Daca beau vin le-ai putea lua o sticla de vin de calitate si o cutie de ciocolata

| Simpatic a răspuns:

Daca ai observat ca nu au un set de acela de vesela argintata langa care poti adauga un set de pahare de cristal de inalta calitate (minim 30-40% cristal).

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O vacanta pe undeva.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Accesoriile și bijuteriile reprezintă o categorie mai aparte de cadouri pentru socrii. Aceste obiecte sunt foarte potrivite pentru a fi oferite părinților partnerului tău în orice ocazie, pentru că nu ai avea cum să dai greș optând pentru ele. De exemplu, pentru socru poți alege o pereche de butoni sau un fular, iar pentru soacră un pandantiv, o pereche de cercei sau o geantă. Cu siguranță vor aprecia bunul tău gust!

| CarcotasulVesel a răspuns:

SOCRII?!? otrava rapida pentru tata socru, otrava lenta si cu dureri mari pentru mama soacra big grinbig grinbig grinbig grin

| Paula2018 a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Sincer, am cei mai buni socrii, asa ca... m-am descurcat altfel laughing

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Paula2018):

Tu esti exceptia care confirma regula, asa ca...
NU SE PUNE rolling on the floor
oricum, ma bucur ca ai o familie placuta, mai ales socrii sunt greu de gasit sa fie buni, asa ca felicitari, si un pic de invidie din partea mea, doar un pic, ca sa te simti si mai bine ca esti norocoasawinking

| M1989 a răspuns:

Sincer. nu ca sunt rau. dar mai putin si o sa aiba nevoie de o garsoniere..Ar fi cel mai ideeal cadou.