| Kisses a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată sa spălați o geaca de fâș și sa apară pete pe ea apoi? eu am spălat o geaca roșie și au ieșit numai pete pe ea de culoare mai închisă,nu știu de la ce,am bagat doar geaca în mașină de spalăt, nu și alte haine.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Incearca cu detergrnt lichid.
Probabil petele sunt fie de la detergent, fie de la culorile hainei(s-au amestecat intre ele)

| RoyDupuis a răspuns:

Este de la balsamul de rufe! Bag-o din nou, fara balsam de data asta! (si eventual si fara detergent, ca nu-si mai are rostul, sau... poate doar un pic. happy )

| Kisses explică:

O băgai la mașină fără nimic și mai rău se pata laughing dar nu e prima care pățește asta