| AdrianAdry a întrebat:

Vitan! n Aqua - Cine știe unde pot găsi? Ce e asta? Detalii. dau FUNDĂ! ❤️

Răspuns Câştigător
| aaniitaaaaaaasss7 a răspuns:

Bautura racoritoare necarbogazoasa cu gust de fructe, cu adaos de vitamine, cu zahar si indulcitor. Merlin’s va asigura necesarul zilnic de nutrienti intr-o sticla cu un ambalaj atragator. Zincul va ajuta la buna functionare a organismului insemnand o functie cognitiva optima, un metabolism echilibrat si o vedere optima.Indulcitor extras din plante de stevia, cu 30% mai putine calorii. Se poate comercializa si la bax de 6. Informatii nutritionale pentru 100 ml bautura racoritoare:
Zinc 0.3 mg
Vitamina B6 0.21 mg
Acid pantotenic 0.90 mg
Tiamina 0.17 mg
Niacina 2.4 mg
Vitamina B12 0.38 µg
Acid folic 30.0 µg

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

In traducere in limbaj popular:
apa "chioara" in care se amesteca diferite chimicale si se vinde cu bani grei credulilor.