| Elena1234456 a întrebat:

Vodka Stalinska sau Absolut? Care va place mai mult?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Au acelasi gust, prefer whisky.

ma gandeam ce ai pus intrebearea asta pe un site unde media de varsta e de 13-14 ani. ingrijorator e ca vei primi multe raspunsuri

| Azµre a răspuns (pentru suntserios):

Corect.
+ 1 Merg tot pe Whisky

| Ramona000 a răspuns:

Amandoua

| prisacarul56 a răspuns:

Lasa vodca si treci la ale noastre originale.Nimic pe lumea asta nu se compara cu un paharel de tuica de pere, mai ales padurete.

| Kr5 a răspuns:

Absolut dar observ ca iti cam place sa le tragi la masealaughing) pentru ca ai multe intrebari puse despre bautura sau asa mi se pare miehappytongue

| Elena1234456 explică (pentru Kr5):

laughing) Am majoratul in curand, daca imi placea nu va mai intrebam pe voi laughing)

| Kr5 a răspuns (pentru Elena1234456):

Cat de curand?

| Elena1234456 explică (pentru Kr5):

Peste 18 zile happy

| Kr5 a răspuns (pentru Elena1234456):

:O si pe noi nu ne inviti?waiting

Răspuns utilizator avertizat
| pantofipantofi a răspuns:

Absolut