| alesia20 a întrebat:

Voi ce credeti despre pestele pangasius. pot da la un copil de doi ani? funda

Răspuns Câştigător
| yonycka16 a răspuns:

Peste facut in laborator, mananca tot ce prinde (de la deseuri -> mortaciuni) nu recomand sa-i dai, dar nici voua nu va recomand. Aveti grija ce mancati!

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Pangasius este un peste crescut in crescatorii vietnameze si indopat cu hormoni de crestere. Categoric nu, nu ii da copilului asa ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| AsAndreea03 a răspuns:

In primul rand iti raspund la untrebare : NU! Nu ii da unui copil de 2 ani si in nici un caz unui copil.
Un al 2-lea rand iti voi spune ce contine pestele pangasius si cu ce este injectat:
Pestele pangasius rezista asa mult timp din cauza injectarii cu urina de gravide.
Pestele pangasius provine din china, unde este crescut in lacurile in care se revarsa "nevoiile noastre" si cu acele "nevoi" se hranesc ei! Atentie cu acest peste. Nu ii recomand copilului si mai ales tie!

| iloveilove122 a răspuns:

Nu este bun acel peste dar daca tot lati cumparat de pofta merge putin dar doar cate putin si mic