| RAY a întrebat:

Voi ce mancare mai faceti?

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

In ultimul timp fripturi, la tigaia cu piatra Delimano, cu foarte putin ulei. Si langa friptura, salata. E mai comod asa.

| RAY explică (pentru minrest):

Si eu as face gratare dar imi este lene, nici fumeie nu am care sa imi faca, ce mancari faci man? salveaza-ma ca slabesc si imi pierd burtica

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Tai carnea felii, o ungi cu ulei amestecand-o cu mana, deocamdata nu pui sare. Pui tigaia LegendStone de la Delimano (exact, reclama mascata) pe foc, goala, cand iti radiaza ceva cadura la podul palmei asezi carnea, si o lasi 6 minute pe o parte, si 3 pe cealalta. Pui sare pe partea facuta cand o intorci. Man, femeia nu e pentru asta, ea este pentru satisfacerea altei necesitati vitale: sexul.

| RAY explică (pentru minrest):

Asa e