supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Voi ce prăjituri ați făcut?

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

N-am făcut din păcate, am cumpărat doar un chec marmorat și un cozonac grecesc ( Tsoureki).

| GabiDumitrescu a răspuns:

O prajitura cu lamiie, reteta din cartea masinii de facut piine. A iesit foarte ok. Practic nu e prajitura, e un fel de pandispan fara cacao. Oricum ii zici, e delicioasa.

| Apokales a răspuns:

Prajitura mozaic si doua rateuri de tort laughing. O prajitura a iesit chec si l-am umplut cu crema si frisca si l-am transformat in tort, iar altul l-am scobit in mijloc si l-am umplut cu crema si cu frisca.

| Yurisa a răspuns:

Doar Tiramisu stiu sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chec cu cacao si tort pentru ziua mamei mele.