| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce smântână folosiţi pentru papanaşi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mananc doar la restaurant

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îţi mulţumesc frumos.Chiar m-a ajutat foarte mult răspunsul tău.Sincer.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi poti da funda ca vorbele goale nu valoreaza nimic

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vai,sigur că da.De ce nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu drag.

43 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Acest topic si raspunsurile din el sunt de noaptea mintii.
Hyacinth esti un user ciudat daca poti sa dai funda la un asemenea raspuns, tot topicul acesta seamana cu o mascarada happy

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Ciudată? Ştiu.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| sabin89 a răspuns:

Chiar sunt curios, cum te-a ajutat răspunsul ăla? Nu ştiai de existenţa restaurantelor? Şi ai încredere în felul cum se prepară alimentele acolo?

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

I-am recomandat eu in privat un restaurant

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

Doamne,omule,oare cum poţi să mă întrebi aşa ceva? Nu vezi ce răspuns clar şi concis mi-a dat? Normal că nu am încredere.Tocmai de aceea am de gând să le fur smântâna pentru că e mai bună a lor şi să mi-i fac eu acasă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da,să ştii că de acolo mă duc să fur smântâna.

| sabin89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Puteai să îi recomanzi şi aici; nu văd de ce ar fi un secret. Chiar beneficiam şi noi, dacă era o recomandare bună.

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

M-am gandit ca multi nu au incredere in restaurante si oricum recomandarea mea nu e pentru toate buzunarele, e mai exclusivista

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dacă spui că e mai exclusivist, poate mă încumet totuşi să mănânc acolo.

| sabin89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne, omule, ce vezi tu clar şi concis în răspunsul ăsta; citez: "Eu mănânc doar la restaurant"? E un răspuns vag, nu clar şi concis. Nici nu recomandă un restaurant anume, nici nu argumentează de ce e bine să mănânci la restaurant...nimic. E răspuns vag. Asta afară de cazul că aţi mai vorbit voi în privat. Eu spun numai de răspunsul afişat aici că e vag.

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

Nu eşti tu capabil să-l înţelegi...

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

Eu cred ca am ajutat-o daca mi-a dat funda

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Smântână normală, de obicei Muller, 24%.

| Furnicuta000 a răspuns:

Smantana cu 20% grasime (de fapt intre 20 si 25% grasime) e cea mai gustoasa. Eu de obicei iau de la Albalact, Napolact, Covalact dar mai sunt firme bune

| Alverto a răspuns:

Toate pe care le găsești la momentul actual sunt bune supermarket, depinde de tine

| EntertainYou a răspuns:

Trecand peste dialogul tau intens si intelectual cu "Nevermode" eu chiar as vrea sa stiu care e (cea) mai buna smantana pentru papanasi. Chiar am mai mancat la restaurante, dar m-ar interesa sa fac ceva bun si acasa. N-am avut succes pana acum la papanasi.

| anonim_4396 explică (pentru EntertainYou):

Tocmai de asta am întrebat şi eu.Cred că o să încerc ce a zis supadeceapa. Müller, după câte îmi aduc aminte, parcă mi se pare că se apropie cel mai mult de smântâna de la restaurantele unde am mâncat eu papanaşi buni.Nu prea mănânc des smântână aşa că nu prea le ştiu.

| anonim_4396 explică (pentru EntertainYou):

Supariciulesad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce vă mai place să vă urmăriţi pe aici unul pe altul, nebunaticilor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

El ma urmareste de azi dim rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Şi tu cum ai ajuns aici?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-a trimis cineva pe wazzup ce a zis

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sigur că da.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Crezi ce vreiwinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-aveţi de ce să vă ascundeţi, nu fiţi aşa timizi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu te cam ascunzi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu ce?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu eu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi spune ce ştii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e trebuie ta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păcat.Poate aveai ocazia să mă faci de râs cu ceva.Tu pierzi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dc te as face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ştiu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mersi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu plăcere.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Smantana pentru prajituri LaDorna.