| Gustos.ro a întrebat:

Voi de la ce restaurante comandati mancare acasa? (in Bucuresti)

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place foarte mult sa gatesc, fac acest lucru zilnic si nu ma plictisesc niciodata.Nu comand niciodata mancare de la restaurant, daca vreau ceva deosebit "retetele lui Radu" imi stau la dispozitie...

daniela
| daniela a răspuns:

Nu comand mancare o gatesc

| Gustos.ro explică:

Nu e publicitate, ne ocupam de baza de date cu restaurante care livreaza la domiciliu si vrem sa ne asiguram ca n-am ratat vreun restaurant foarte bun, din greseala. happy Asa ca ne-am hotarat sa va intrebam pe voi care-s preferatele voastre.

| bruno9432 a răspuns:

Restaurante chinezesti si uneori pizza.

| Sabwy a răspuns:

Pai... este in Bucuresti ...Casa Dragonului (mancare cu specific chinezesc...)i in sectorul 3 ...si mai comand mancare de la Casa Satya... i in sectoru 1. i buna mancare de acolo X:X: eu mananc mai mult salate ...si preparate din pui si vita. sunt super bune. mi-ai facut foame.

| DMV a răspuns:

99% mananc ce gatesc eu. Cand nu am chef de gatit deloc deloc gasesc un flyer si care-o fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Rotiseria 131 de pe bulevardul Dacia.Au preturi foarte bune si mancare excelenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mancare-acasa.ro nu o sa va para rau!

| carmen2011 a răspuns:

De aici http://www.lapiciorulporcului.ro/index.html
poti sa iei si mancare la pachet. e foarte gustoasa si, cum ii place romanului sa zica, "mancare adevarata".
stiu ca isi fac aprovizionarea de la o ferma de langa Bucuresti, deci ingredientele sunt de calitate buna, iar bucatarul un adevarat maestru. incercati si spuneti-mi daca am avut sau nu dreptate :)