| anonim_4396 a întrebat:

Voua ce pizza va place de la pizza hut? Am mancat de 3 ori la ei si nu am nimerit bun. Ideea este ca ma uit in meniu ca vita la poarta noua. Vad ca ceilalti isi comanda chestii care arata bine dar cand ma uit in meniu nu imi sare in ochi nimic bun.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna. E oribila. Pizza tipic americana. O groaza de pâine și o amestecatura prea mare de ingrediente

| Simpatic a răspuns (pentru suntserios):

Mai dar tu esti anti-american rau tare.
fata a intrebat ce recomanzi nu ce nu recomanzi.
draga mihaela n-am mancat pana acum la pizza hut dar promit ca o fac, in schimb imi place meniul de la KFC, dar atentie nu prea des ca nu e bine sa mancam prostioare de astea.
In schimb ce este rar nu poate dauna! In materie de fast-food cel putinwinking

| suntserios a răspuns (pentru Simpatic):

Faptul ca nu îmi place pizza americana înseamnă că sunt anti American? De unde spanac ai scos asta, sau e vreo teorie a conspirației și asta? In afara de friptanele alea clasice a lor din Texas americanii au o mâncare oribila. Și am fost pe la ei și le am mâncat mâncarea, și e oribila. Mai ales aia adaptata de la europeni precum pizza sau pastele

| Simpatic a răspuns (pentru suntserios):

Nu exista teoria conspiratiei sau daca exista eu nu cred in ele.
Daca am vorbit de masoni ca ar conduce lumea este adevarat, invata ce este masoneria si respectul gradului masonic si ai sa vezi ca oameni din domenii cheie sunt toti masoni cu rang mare.
E ca o casta care isi respecta membrii, si accepta atat membri puternici cat si mai ptin puternici dar doar cei puternici in diverse domenii ajung la nivel mare (level daca vrei).
Si masoneria in forma pe care o cunoastem noi a plecat din Anglia si nu SUA.
SUA nu sunt un etalon mai in nimic, insa este un DAR un popor care nu se pricepe la nimic (inclusiv mancare) reuseste sa stapaneasca lumea asta este o dilema sau un paradox.

| Adry05 a răspuns (pentru Simpatic):

Deci tu nici n-ai mancat la pizza hut dar sari si te iei de om ca i-a zis ca pizza lor e naspa si sa nu-si mai piarda banii pe acolo? Mananca acolo si o sa vezi de ce e atat de "anti-american"

| Adry05 a răspuns:

Nici eu nu-ti recomand pizza hut, e destul de naspa pentru pretul pe care-l are, mai bine cauti ceva pizzerie dintr-un lant mai mic de pizzeri, mai mari sanse sa nimeresti o pizza buna