| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un cheesecake dar nu am robot de bucatarie care sa imi marunteasca biscuitii. Cu ce sa-i maruntesc?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu sucitorul

| Bondarel99 a răspuns:

II pui intr-o punga mai groasa gen alea pentru congelator sau intr-un prosop curat si ii zdrobesti cu chestia aia cu care se bat snitelele.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ii rupi cat mai mici sau incearca cu un batator de snitele laughing daca ai din ala zimtat. Citisem undeva ca poti sa ii bagi intr-o hartie si sa ii turtesti cu o sticla... idk