| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un tort deosebit. Delicios și f mișto ca aspect. Recomandați-mi un tort, va rog. Am încercat toate retetele posibile de pe YouTube /grupuri pe Facebook. Vreau ceva nou. Ma poate ajuta cineva?

18 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Aaa... dacă e decorat de zici ca e calcat de tren, or sa zică toți WOW laughing
Degeaba rețetă e delicioasa, daca bucătarul e nepriceputhee hee
Zici ca ai făcut torturi, da' nu știu cât de multe sau de care... poti sa faci 100 daca nici unui nu e bun, aia e.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Eu zic ca mi ies bunehappy nu am primit reclamații laughing dacă oamenii mai cer o porție înseamnă ca e de bine, nu?laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Pe caldura asta as recomanda ceva racoros gen diplomat.

| anonim_4396 explică (pentru RKBlue):

Pare super..hmm?

| RKBlue a răspuns (pentru anonim_4396):

E unul din torturile mele preferate... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tort delicios fara coacere
https://www.nestle.ro/nutritie/retete/tort-de-ciocolata-fara-coacere

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc. Am mai făcut asemanator?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tort de ciocolata e cel mai bun, dar pe caldura asta, inghetata.

Răspuns utilizator avertizat
| blondie22 a răspuns:

Https://jamilacuisine.ro/tort-diplomat-reteta-video/
Merită făcut. L-aș face de mii și mii de ori!❤️

| anonim_4396 explică (pentru blondie22):

L am făcut de multe ori