Întrebare recomandată | Irinadarian a întrebat:

Vreau sa imi fac clatite sanatoase cu banane. Am auzit ca le pot face si doar din banana cu ou( putina esenta de rom) credeti ca va avea gust de omleta?

10 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă și vezi dacă îți plac:
http://www.gustos.ro/......urale.html

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mai bine fa frumos banana bread. E de milioane! https://jamilacuisine.ro/banana-bread-chec-cu-banane-reteta-video/

| Catrice a răspuns:

Clătite?! Mai bine zis omleta laughing
Sănătos? Nu prea cred. Tot prăjeală în ulei e, plus ca bananele îngrașă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing credem, credem! Ce întrebare! laughing)))

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Mai bine faci clatite americane. Sunt usor de facut, sanatoase si fara ulei. Pui doar putin unt la inceput.
Eu le fac fara zahar si dupa fac un fel de tort uns cu miere si capsuni langa. happy

| NYØ2002 a răspuns:

Ca sa faci clatitele mai bune pune finete di peste banane, are gust de milioane

| TheBoyTheCool24 a răspuns (pentru NYØ2002):

Fineti este extraordinar de sănătos, întradevăr... Nu mai faceţi " post-hunting " dacă nu sunteţi în temă cu întrebarea.

| anonima455 a răspuns:

Posibil, cauta mai bine o reteta ca lumea pe YouTube!

| JuNNNNkie69 a răspuns:

Încearcă și ai să te convingi happy

| costygalati a răspuns:

Pune si zahar vanilat, sinr super gustoase