| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Cum scap de, probabil cea mai enervanta problema cu care se confrunta orice om in viata: acel moment cand strangi un nod prea tare si nu il mai poti desface?

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Cu o surubelnita tip "cruce", una mica, o bagi fix in nod, si misti de ea pana nodul se slabeste. Dupa aceea devine usor de desfacut.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In epoca antica, Alexandru Macedon a rezolvat deja aceasta problema, la enigma nodului Gordian: l-a taiat cu sabia.

| LPCTSTR a răspuns:

Rezolvi problema numai prin singura metodă posibilă: nu mai scrii "Yee(Salut)!".

| xerxes1 a răspuns:

Asteapta sa-ti faci o prietena si abia dupa aceea sa discuti despre probleme enervante.

| JackR a răspuns (pentru xerxes1):

Buuun asa! Bravo, domnule! big grin

| JackR a răspuns:

Metoda "Alexandru Macedon": il tai!